ورود کاربر محترم میهمان به پرتال خانه تعاونگران ایران خوش آمدید فارسی  |  English


آگهی

دورهمی تعاونگران


به گزارش روابط عمومی خانه تعاونگران با حضور معاون امور تعاون و جمعی از مدیران تعاونیها و اتحادیه ها دومین دور همی تعاونگران برگزار شد.

این دورهمی که با ابتکار خانه تعاونگران و همکاری جمعی از فعالان بخش تعاونی راه اندازی شده است در مجتمع فرهنگی و ورزشی تلاش با صرف افطار برگزار شد.

ابتدا دکتر شهریور دبیرکل خانه تعاونگران به چگونگی شکل گیری دورهمی و نقش آن در تبادل تجربه و ترویج گفتمان تعاون و همچنین ضرورت ایجاد تعاون در میان تعاونیها اشاره کرد و خواستار مشارکت مدیران تعاونیها در این دورهمی ها شد.

در ادامه کبیری معاون امور تعاون با استقبال از راه اندازی دورهمی تعاونگران آمادگی خود را برای حضور در دورهمی های بعدی اعلام و خواستار گسترش این نشست ها با هدف گفتگو پیرامون مسائل تعاونیها شد.

سپس تعاونگران در جمعی صمیمی به معرفی خود پرداختند و  در ادامه مدیران عامل تعاونی علویجه و تعاونی پیشگامان اور آسیا داستان زندگی و تعاونی خود را برای حاضرین توضیح داد.

در پایان دورهمی ، معاون امور تعاون و مدیران بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون به پرسش های حاضرین پاسخ دادند.صفحه اصلیدرباره ماشعب استانی خانه  • بانک اعضا تماس با ما