ورود کاربر محترم میهمان به پرتال خانه تعاونگران ایران خوش آمدید فارسی  |  English


آگهی

نظرسنجی
    نحوه آشنایی با خانه تعاونگران
درباره ما

خانه تعاونگران با هدف شناسایی و کمک به حل مشکلات و بهبود مدیریت در تعاونی ها و تلاش برای سرعت بخشیدن به توسعه بخش تعاونی و گسترش عدالت اجتماعی در کشور در چهارچوب قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تاسیس و فعاليت می کند. موضوع فعالیت خانه تعاونگران عبارت است از:  شناسایی ، ساماندهی و تجلیل از نخبگان ، صاحبنظران و پیشکسوتان بخش تعاونی – بررسی و شناسایی مشکلات و عارضه یابی تعاونی ها و تهیه گزارش و ارائه راهکارهای علمی و عملی بهبود به تعاونی ها و مسئولین – تحقیق و پژوهش پیرامون مسائل بخش تعاونی – مشاوره طراحی ، مستند سازی و پیاده سازی سیستم های مدیریتی و بهره وری بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی در تعاونی ها و اتحادیه ها – تلاش در جهت تعالی سازمانی و بهبود مدیریت در تعاونی ها از طریق ارزیابی و رتبه بندی اتحادیه ها و تعاونی ها و صدور گواهی تعالی مدیریت و نشان تعاونی برتر – ارائه مشاوره ، راهنمایی و هرگونه کمک های فنی و اجرایی به متقاضیان تشکیل تعاونی و اتحادیه و مجریان طرح های تولیدی ، توزیعی و خدماتی در قالب تعاونی – ارائه مشاوره و آموزش در زمینه های حقوقی ، مالی، مدیریتی و بازاریابی به اتحادیه ها و تعاونی ها – پیگیری و تلاش در جهت جلب حمایت قوای مجریه ، مقننه و قضائیه از بخش تعاونی – عضویت در سازمان های ملی ، منطقه ای و بین المللی تعاون با تعامل با آنها به منظور تبادل تجربیات – انعقاد تفاهم نامه و قرارداد همکاری و مشارکت و تعامل با سازمان ها ، موسسات ، بانک ها و صندوق های دولتی و غیر دولتی و مراکز علمی ، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، فنی و حرفه ای و دانشگاهی و اخذ نمایندگی آنها برای گسترش و حمایت از تعاونی ها – کمک به توانمندسازی تعاونی ها از طرق مختلف نظیر برگزاری سمینار ها، نمایشگاه ها، جشنواره ها، انتشار روزنامه، کتب و نشریات ( ماهانه و سالانه ) ، ایجاد پرتال، شبکه های اطلاع رسانی و تخصصی و بهره گیری از تکنولوژی های نوین.

 

ارتباط با خانه تعاونگران

آخرین اخبار
دکتر شیخ الاسلامی، در گفتگو با روابط عمومی خانه تعاونگران
کار و رفاه اجتماعی، در بستر تعاون شکل می گیرد و بارور می شود
دکتر عبدالرضا شیخ الاسلامی وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی در گفتگو با روابط عمومی خانه تعاونگران به ده سئوال اساسی فعالان عرصه تعاون پاسخ دادند. وی بر این باور است که:حضور فعال در تمامی عرصه های اقتصادی و ایفای نقش موثر در انجام بسیاری از فعالیت های قابل واگذاری دولتی به بخش تعاون از راهکارهای تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون است.
دکتر حسینی نیا، در گفتگو با روابط عمومی خانه تعاونگران
چشم انداز روشنی پیش روی تعاونی ها ست.
دکتر غلامحسین حسینی نیا معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با روابط عمومی خانه تعاونگران به تشریح دیدگاه های خود پیرامون چشم انداز بخش تعاونی در کشور پرداخت.
دکتر شیخ الاسلامی وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی
سازمان های مردم نهاد (خانه تعاونگران) می توانند در اعتلای بخش تعاون نقش آفرینی نمایند.
دکتر شیخ الاسلامی وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی،در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی خانه تعاونگران در پاسخ این سئوال که نقش سازمان های غیر دولتی نظیر خانه تعاونگران را در ایجاد تعامل میان دولت با بخش تعاون چگونه ارزیابی می کنید گفت:سازمان های مردم نهاد (خانه تعاونگران) با توجه به توانمندی های خاص خود می توانند در اعتلای بخش تعاون نقش آفرینی نمایند و در آموزش و ترویج مفاهیم تعاونی و افزایش سهم تعاون در اقتصاد ملی نقش عمده ای ایفا کنند.
دیدار و گفتگو
دیدار مدیرعامل خانه تعاونگران با هیئت مدیره مجمع عالی کارگران ایران
دکتر شهریور در دیدار با هیئت مدیره مجمع عالی کارگران ایران بر گسترش همکاری های دو جانبه بمنظور استفاده از ظرفیت های بخش تعاونی برای بهبود معیشت و آفزایش درآمد جامعه بزرگ کارگری کشور تاکید نمود.
نشست مشترک
خانه تعاونگران با مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران
به گزارش روابط عمومی خانه تعاونگران ، عصر روز شنبه تعدادی از اعضای خانه با هیئت مدیره مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران دیدار و گفتگو کردند.
میمنت ابادی مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری
عملکرد خانه تعاونگران قابل ستایش است.
عملکرد خانه تعاونگران قابل ستایش است و باید حمایت شده و توسعه یابد. جای تقدیر و تشکردارد که با معرفی تعاون به مردم و اطلاع رسانی جامع به حل معضل اشتغال ، تورم و گرانی از طریق تعاون راهگشا هستند.
مهندس عظیمی مدیرعامل بانک توسعه تعاون
خانه تعاونگران یکی از ستون های توسعه بخش تعاون است.
از آنجا که خانه تعاونگران فضا را جهت نظریه و ایده پردازی ها در بخش تعاون فراهم نموده است به نوعی می توان آن را یکی از ستون های زیر بنایی توسعه ای بخش تعاون قلمداد نمود.
صفحه قبلی     صفحه آخر صفحه اول     صفحه بعدی
برای تعاونگران

امداد تعاون

نمایشگاه

صفحه اصلیدرباره ماشعب استانی خانه  • بانک اعضا تماس با ما