ورود کاربر محترم میهمان به پرتال خانه تعاونگران ایران خوش آمدید فارسی  |  English


آگهی

نظرسنجی
    نحوه آشنایی با خانه تعاونگران
درباره ما

خانه تعاونگران با هدف شناسایی و کمک به حل مشکلات و بهبود مدیریت در تعاونی ها و تلاش برای سرعت بخشیدن به توسعه بخش تعاونی و گسترش عدالت اجتماعی در کشور در چهارچوب قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تاسیس و فعاليت می کند. موضوع فعالیت خانه تعاونگران عبارت است از:  شناسایی ، ساماندهی و تجلیل از نخبگان ، صاحبنظران و پیشکسوتان بخش تعاونی – بررسی و شناسایی مشکلات و عارضه یابی تعاونی ها و تهیه گزارش و ارائه راهکارهای علمی و عملی بهبود به تعاونی ها و مسئولین – تحقیق و پژوهش پیرامون مسائل بخش تعاونی – مشاوره طراحی ، مستند سازی و پیاده سازی سیستم های مدیریتی و بهره وری بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی در تعاونی ها و اتحادیه ها – تلاش در جهت تعالی سازمانی و بهبود مدیریت در تعاونی ها از طریق ارزیابی و رتبه بندی اتحادیه ها و تعاونی ها و صدور گواهی تعالی مدیریت و نشان تعاونی برتر – ارائه مشاوره ، راهنمایی و هرگونه کمک های فنی و اجرایی به متقاضیان تشکیل تعاونی و اتحادیه و مجریان طرح های تولیدی ، توزیعی و خدماتی در قالب تعاونی – ارائه مشاوره و آموزش در زمینه های حقوقی ، مالی، مدیریتی و بازاریابی به اتحادیه ها و تعاونی ها – پیگیری و تلاش در جهت جلب حمایت قوای مجریه ، مقننه و قضائیه از بخش تعاونی – عضویت در سازمان های ملی ، منطقه ای و بین المللی تعاون با تعامل با آنها به منظور تبادل تجربیات – انعقاد تفاهم نامه و قرارداد همکاری و مشارکت و تعامل با سازمان ها ، موسسات ، بانک ها و صندوق های دولتی و غیر دولتی و مراکز علمی ، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، فنی و حرفه ای و دانشگاهی و اخذ نمایندگی آنها برای گسترش و حمایت از تعاونی ها – کمک به توانمندسازی تعاونی ها از طرق مختلف نظیر برگزاری سمینار ها، نمایشگاه ها، جشنواره ها، انتشار روزنامه، کتب و نشریات ( ماهانه و سالانه ) ، ایجاد پرتال، شبکه های اطلاع رسانی و تخصصی و بهره گیری از تکنولوژی های نوین.

 

ارتباط با خانه تعاونگران

آخرین اخبار
دبیرکل خانه تعاونگران
سازمان های مردم نهاد می توانند به توانمند سازی بانوان تعاونگر کمک کنند
دبیر کل خانه تعاونگران در همایش " تعاون راه سوم اقتصاد – نقش مشارکت زنان در اقتصاد تعاونی " که در مجموعه تلاش برگزار شد ، با بیان اینکه 49 درصد از جمعیت کشور زن هستند ، بر ضرورت حضور زنان در عرصه های اجتماعی و اقتصادی تاکید کرد.
بیانیه خانه تعاونگران
بمناسبت انتخابات هیئت رئیسه اتاق تعاون ایران
در این بیانیه ضمن تأکید بر نقش نهاد ارزشمند اتاق تعاون ، از مجمع نمایندگان اتاق درخواست شده است، انتخابات پیش رو را با حساسیت دنبال کرده و زمینه شکل‌گیری اتاقی مقتدر، کارآمد و پاسخگو را فراهم آورند.
کمیسیون امور بانوان برگزار می کند
تور تبادل تجربه بانوان تعاونگر
کمیسیون امور بانوان خانه تعاونگران "تور تبادل تجربه بانوان تعاونگر" را با حضور نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی برگزار می کند.
دکتر شهریور دبیر کل خانه تعاونگران خبر داد:
تفاهم نامه همکاری بین مرکز امور مشاوران، وکلا و کارشناسان قوه قضائیه و خانه تعاونگران امضا شد
در راستای تسهیل دستیابی شرکت ها و اتحادیه های تعاونی به خدمات حقوقی و قضایی ، حفظ و حمایت از حقوق تشکل های تعاونی ، توانمند سازی مدیریت و منابع انسانی بخش تعاونی، ترویج و گسترش فرهنگ قانونمداری و پیشگیری از ایجاد مشکلات حقوقی و قضایی در حوزه تعاونی ها ، تفاهم نامه همکاری بین مرکز امور مشاوران، وکلا و کارشناسان قوه قضائیه و خانه تعاونگران منعقد گردید.
دی ماه سال 1396 برگزار می شود
ششمین جشنواره جایزه تعالی مدیریت تعاونی
ششمین جشنواره جایزه تعالی مدیریت تعاونی ها با رویکرد تعالی مدیریت و ارتقای بهره وری در تعاونی ها دی ماه سال 1396 برگزار می شود.
از سوی مجمع عمومی
هیئت مدیره خانه تعاونگران انتخاب شد.
جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت اول) خانه تعاونگران درساعت 16 روز پنجشنبه مورخ 1396/06/30 در محل دفتر مرکزی تشکیل و هیئت مدیره انتخاب شد.
با حضور دبیرکل خانه و مدیرکل تعاون
خانه تعاونگران در استان یزد افتتاح شد
خانه تعاونگران استان يزد باحضور دبيركل خانه تعاونگران، مديركل و معاون اداره كل تعاون استان و اعضاي هيات رييسه اتاق تعاون استان افتتاح شد.
صفحه قبلی     صفحه آخر صفحه اول     صفحه بعدی
برای تعاونگران

امداد تعاون

نمایشگاه

صفحه اصلیدرباره ماشعب استانی خانه  • بانک اعضا تماس با ما